CZYSTA ŁAZIENKA

ZASTOSOWANIE: Środek służy do usuwania osadu kamienia wapiennego, resty mydła, brudu w kabinach prysznicowych, umywalkach na armaturze sanitarnej.
Środek dezynfekuje usuwa bakterie i grzyby. Nie zawiera chloru.

SPOSÓB UZYCIA: Nanieść gąbką na powierznie czyszczoną. Przetrzeć (metale czyścić bez szorowania). Spłukać wodą.

SKŁAD: Mieszanka kwasów organicznych i związków powierzchniowo czynnych z izopropanolem.

UWAGI: Nie stosować na marmur! Używać rękawic ochronnych. W razie kontaktu ze skórą lub oczami niezwłocznie przemyć dużą ilością wody.


CZYSTA FUGA

ZASTOSOWANIE: Środek do gruntowego czyszczenia fug. Usuwa tłuszcze osady i przebarwienia. Nie niszczy płytek. Przywraca naturalny kolor fugi.

SPOSÓB UZYCIA: Środek rozprowadzić na czyszczącą fugę i pozostawić na 5 do 10 minut. Po czym przetrzeć szczoteczką oraz spłukać wodą. Nie rozcieńczać.

SKŁAD: Mieszaniny cytryianu sodu, środków powierzchniowo czynnych, kwasu cytrynowego.

UWAGI: Używać rękawic ochronnych. W razie kontaktu ze skórą lub oczami niezwłocznie przemyć dużą ilością wody.
CZYSTA WANNA

ZASTOSOWANIE: Preparat służy do czyszczenia wanien, również tych z hydromasażem. Usuwa kamień, resztki mydła, osady mydlane i inne osady powstałe na powierzchni wanny.

SPOSÓB UZYCIA: Spryskaj czyszczoną powierzchnię. Rozprowadź gąbką. Odczekaj 5 minut i przetrzyj ponownie, po czym spłucz bieżącą wodą.

SKŁAD: Mieszanka kwasów organicznych i związków powierzchniowo czynnych z izopropanolem,kompozycje zapachowe.

UWAGI: Nie stosować na marmur! Używać rękawic ochronnych. W razie kontaktu ze skórą lub oczami niezwłocznie przemyć dużą ilością wody.